Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Historie firmy

Registrovaná značka REA existuje na českém trhu od roku 1992. Pod touto značkou dodávala na český trh cestovní a sportovní zavazadla fyzická osoba Alena Rybová. Firma REAbags vznikla v prosinci 2003 transformací fyzické osoby Alena Rybová - REA na společnost s ručením omezeným.

Naše společnost navazuje na tradici od roku 1992 a pokračuje v dovozu cestovních a sportovních zavazadel vysoké kvality.

Jedná se především o cestovní kolekce obsahující 3 - 4 velikosti kufrů, cestovní, oblekové a kosmetické kabely různých velikostí pod značkami SUITSUIT, ROCK, MEMBER'S, AZURE, AEROLITE, SIROCCO, UNICORN, MIATORO.

Dále dodáváme na český trh sportovní batohy a kabely zn. OBSESSED, panské i dámské aktovky, atache kufry zn. REAbags a různé příruční tašky ze syntetických materiálů. V roce 2012 jsme rozšířili náš sortiment o kolekci cestovních doplňků pod značkou SUITSUITMIATOROADDaTAG a dámské kabelky ze syntetických materiálů.

Pokud již vlastníte některý z našich výrobků, děkujeme za projevenou důvěru. Slibujeme, že i v budoucnosti se budeme snažit, abyste byli s našimi výrobky spokojeni.

Za firmu REAbags, s.r.o. Ing. Alena Rybová

Azure Travel Blue itluggage Members Suitsuit Reabags Rock mia Aerolite

DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 2.000,- Kč

Nabízíme tyto možnosti dopravy:

 • 110,- Kč
 • Osobní odběr na našem skladě v Olomouci - ZDARMA

Nabízíme tyto možnosti platby:

 • Dobírka - 30,- Kč
  platba kartou nebo hotově řidiči
 • Převodem - zdarma
  platba na náš účet na základě zálohové faktury
 • Hotově - zdarma
  na výdejním místě Uloženka nebo na našem skladě
 • Platba kartou online přes