Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Detail aktuality

1 srpen 2017

Roční členství u společnosti ClaimCloud


Zákazník, který si u nás zakoupí cestovní kufr ve vyšší hodnotě než 2.500,- Kč včetně DPH a bez přepravních nákladů, získává o nás ZDARMA roční členství u společnosti ClaimCloud 


Tato společnost se nám zavázala, že Vám bude po dobu platnosti tohoto členstí a doržení podmínek ZDARMA poskytovat své služby týkající se zastupování v jednání s leteckou společností ve věci náhrady škody v případě  ztráty, zpoždění nebo poškození při letecké přepravě zakoupeného zavazadla.

Dále získáváte 20% slevu na služby společnosti  ClaimCloud v případě problematických letů (zejména zpoždění, zrušení letu či odepření nástupu na palubu letadla) po dobu trvání členství.

Podmínky pro získání členství:
Pro získání ročního členství je třeba si zakoupit zavazadlo na stránkách www.cestovnizavazadla.cz v hodnotě vyšší než 2.500,- Kč včetně DPH a bez přepravních nákladů. Členství je nepřenosné a je vázáno na konkrétní zakoupené zavazadla. Začátek členství je vázáno na datum nákupu zavazadla a následně trvá po dobu jednoho roku. Po nákupu zavazadla je zákazníkovi do 10 dnů automaticky vytvořen účet na portále www.claimcloud.cz , o čemž obdrží email společně s přihlašovacími údaji. 
 
 

Autor: CestovníZavazadla.czZpět na výčet aktualit

Azure Travel Blue itluggage Members Suitsuit Reabags Rock mia Aerolite

DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 2.000,- Kč

Nabízíme tyto možnosti dopravy:

 • 110,- Kč
 • 110,- Kč
 • Osobní odběr na našem skladě v Olomouci - ZDARMA

Nabízíme tyto možnosti platby:

 • Dobírka - 30,- Kč
  platba kartou nebo hotově řidiči
 • Převodem - zdarma
  platba na náš účet na základě zálohové faktury
 • Hotově - zdarma
  na výdejním místě Uloženka nebo na našem skladě
 • Platba kartou online přes
Slovenský partner

Slovenský partner

Dobrekufre.sk